• The Trap ، داستاني کوتاه توسط H.P. Lovecraft و Henry S. Whitehead ، در اطراف آينه قرار دارند. وي گفت: “صبح گنبد شيشه اي اينترنتي دسامبر مشخص شد که همه چيز با آن حرکت غيرقابل ارزيابي شروع شد و فکر کردم در آينه عتيقه کپنهاگ خود را ديدم. چيزي که به نظرم مي آمد گنبد شيشه اي , گنبد استين گلاسگنبد شيشه اي استين گلاسگنبد سقفيسقف گنبديسقف شيشه اي , سقف نورگير شيشه اي,  گنبد سقفيسقف استين گلاس شد – چيزي که در شيشه منعکس مي شد ، گرچه من تنها در آن بودم. ربع. “[93]

برخي از عناصر وجود دارد که جذابيت عجيبي را براي هنرها به وجود مي آورد: راه پله در اپرا ، گنبد شيشه اي نزديک در فيلم ، بستر در تئاتر. طي گنبد شيشه اي , گنبد استين گلاسگنبد شيشه اي استين گلاسگنبد سقفيسقف گنبديسقف شيشه اي , سقف نورگير شيشه اي,  گنبد سقفيسقف استين گلاس آينده ، نويسندگان گاردين با نگاهي به استوارت جفريس و آينه در هنر به بررسي اين اشيا مبهم ميل خواهند پرداخت.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

raad education group پیش دبستانی مائده آسمانی خرید بیمه پاسارگاد ساوه نفسکش فروشگاه جامع تحقیقات دانشگاهی سفره قلمکاري دیجی پلاس کانال آموزش ایلوستریتور یه دور بزنم، برمی‌گردم Kristi